knooppunt innovatie 4 deelnemers

      30-05-2009

 
 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

terug naar boven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

terug naar boven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 


Het knooppunt verbond in 2007
312 deelnemers die op wat voor manier dan ook bezig
zijn met de organisatorische aspecten van innovatie. De deelnemers ontvangen de nieuwsbrief
en kunnen zich bekend maken op deze pagina. De indeling van de deelnemers is als volgt:

methoden

 

contact
Systems methodology for organizational and individual awakening; analyse van blokkades voor (sociale) innovatie

Peter-Paul Biermans
p.biermans@symfoia.com
www.symfoia.com
MIDAS simulatie workshop. Simuleer de situatie van de organisatie en ervaar welke innovatiestrategie nodig is voor een succesvolle toekomst. Dolf Dekker
d.dekker@ddc-groep.nl
www.ddc-groep.nl
samen "onmogelijke" projecten organiseren, met ondernemende jongeren en maatschappelijk betrokken ondernemers

Jan Gieszen
jangieszen@mac.com
www.kaosprojects.nl
net anders werken, expertises anders benutten, een nieuwe "doewijze" met ondermeer de Netwerk Scan en het Netwerk Game

Jacques Giesbertz
info@buzzychain.nl
www.buzzychain.nl

Systematic Inventivive Thinking

Paul Heere &
Annina van Logtestijn
contact@lime-tree.nl
www.lime-tree.nl

cartoontekenen tijdens bijeenkomsten of voor illustratie van documenten; creatieve interventies met cartoons

Mark de Koning
dekoning@organisatiecreativiteit.nl
www.organisatiecreativiteit.nl

systematisch innoveren: doeltreffend ontwikkelen van strategie, producten en markten voor MKB Industrie

Andreas Knol
a.knol@bluelarix.com
www.bluelarix.com 
Business Road Mapping
voor marktgericht innovatiebeleid

Inge Oskam
inge.oskam@buro-io.nl
www.buro-io.nl
dialoog als methode voor innovatie in een filosofisch perspectief

Joop Remmť
remme@knowdialogue.nl
www.knowdialogue.nl
stappenplan om productideeŽn te ontwikkelen en te realiseren

Gijs van Wulfen
gijs@bigree.nl
www.bigtree.nl

experimenteren met beleidsopties via
organisatieopstellingen

Tony Weggemans
weggemans@ayit.nl
www.ayit.nl

onderzoek en theorie

 

contact

onderzoek en begeleiding bij vernieuwingen

Kilian Bennebroek Gravenhorst
www.pluspulse.nl

weblog over Investors in People en innovatie

diverse artikelen over anders denken op damies.nl

Willem Scheepers
damies@home.nl
Iip-weblog

service en tools

 

contact

de kennisrotonde faciliteert scholen bij het leggen van verbindingen tussen innovatieve ambities en mogelijkheden van ICT

Hanneke Ackermann
kennisrotonde@ictopschool.net
www.kennisrotonde.nl

het Nederlands Centrum voor Sociale innovatie wil innovatie bevorderen in management, organisatie en arbeid Sijas Akkerman
sa@innovatieplatform.nl
www.ncsi.nl

organiseren op creatieve manier samenwerking rondom een vraagstuk

Stan Baggen en Ellen van Laar
info@lasfida.nl
www.lasfida.nl
balans zoeken tussen People, Planet en Profit met de Business Impact Guide

Fred Bergmans
fred.bergmans@freshbusiness.com
www.freshbusiness.com
Nieuwssite over innovatie in management, organisatie en arbeid en randvoorwaarden Roy van Dalm
info@socialeinnovatie.nu
www.socialeinnovatie.nu
stimuleren en versnellen van proces- en productinnovatie in het systeem van railvervoer

Joep Dickhaut
info@innovatieplatformrail.nl
www.innovatieplatformrail.nl
ketenvorming met risicodragende financiering, B2B forum om ervaringen en kennis uit te wisselen

FT&S

Cor de Feyter
ftsc@wxs.nl
www.ftsc.net
organiseren van innovaties in het onderwijs, nieuws verspreiden, partijen bij elkaar brengen

Hans Frederik
hans.frederik@alexisbv.nl
www.alexisbv.nl
vernieuwen van bestaande business door samenbrengen van Oost-Europese en Nederlandse partijen

Thomas Hijl
thijl@ic4u.net
www.ic4u.net

virtueel vergaderen

Albert Kamphuis
a.kamphuis@crealogic.nl
www.crealogic.nl

ondersteunt ondernemers in het MKB bij innovaties

online testen van innovatievermogen

Inez Kohlmann
iko@syntens.nl
www.syntens.nl

Incubator 3+ faciliteert technostarters met organisatie en geld;
een initiatief van o.a. TU Eindhoven, Philips, TNO, Rabobank, NV Rede, NV BOM, Syntens en Fontys Hogescholen
Mark de Ruiter
m.j.a.d.ruiter@tue.nl
www.incubator3plus.nl

 

   

webkaart